Monedha
Sale Product

Gotë Termike VOLVO

SKU: 32220842
In stock
Mbajini pijet tuaja të ftohta ose të nxehta me këtë filxhan çeliku-inox, të ngulitur me emrin e markës Volvo, duke hapur një kapak të lehtë prej 360 gradësh që ju lejon të pini nga çdo anë e tij. Me një kapacitet 400ml, ai ka një funksion të thjeshtë klikimi për ta hapur ose mbyllur atë dhe vjen me një zbukurim të bardhë ose argjendi. Jo e sigurt për t'u larë në lavapjatëse.

85.00 50.00

Përshkrimi

Mbajini pijet tuaja të ftohta ose të nxehta me këtë filxhan çeliku-inox, të ngulitur me emrin e markës Volvo, duke hapur një kapak të lehtë prej 360 gradësh që ju lejon të pini nga çdo anë e tij. Me një kapacitet 400ml, ai ka një funksion të thjeshtë klikimi për ta hapur ose mbyllur atë dhe vjen me një zbukurim të bardhë ose argjendi. Jo e sigurt për t’u larë në lavapjatëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gotë Termike VOLVO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin